Tabirci

Yazar : Tabirci

Yazar Hakkında : 2001'yılında başlayan profesyonel rüya yorumculuğu sayesinde bir çok kişinin cevap veremediği soruları yanıtlayan Türkiye'nin en ünlü rüya tabircisi.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, zevk ve sefaya düşkün birisine işaret etmektedir. Günah işlemekte cesaretli bir kişiye işaret eden köpek, zevk ve sefaya düşkün birisidir. Ev köpeği, düşman anlamına gelmektedir. Rüyada çoban köpeği görmek; rüyayı gören kişinin bir mülkten bir menfaat elde edeceğini işaret etmektedir. Rüya gören kişi rüyasında kendisini bir köpeğe dönüştüğünü görürse, Allah o kişiye büyük bir ilim öğretir ve kibirlenmesinden dolayı Allah o ilmi elinden alır.

Rüyada bir köpeğin kendisinden kaçtığını gören bir kimse, düşmanı yenmek olarak işaret edilmektedir. Rüyada bir köpeği öldüren kimse de düşmanı yenmek anlamına gelmektedir. Rüyasında bir köpeği olduğunu ve bahçede gezdirdiğini gören kimse, rüyayı gören kişinin keyfine düşkün ve merhametli bir kişi olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada bir süs köpeği taşıdığını görmek, eşine ihanet ettiğine delalet edilmektedir. Rüyada bir köpeğin tasmasından tutmak ve tasmasından tutarak, sürüklediğini görmek, kendisine yardım için bir başkasına danışacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bir köpeği keserek onun etini yediğini görmek ise, düşmanından üstün olacağına işaret etmektedir.

442 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış. 20 Aralık 2012 tarihinde K, Rüya Tabirleri Kategorisine Eklenmiş.

Yorum Yapın
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz