Tabirci

Yazar : Tabirci

Yazar Hakkında : 2001'yılında başlayan profesyonel rüya yorumculuğu sayesinde bir çok kişinin cevap veremediği soruları yanıtlayan Türkiye'nin en ünlü rüya tabircisi.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile olduğunuzu görmek, yeni ve müjdeli bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Rüyada bir akrabasını ya da bir arkadaşının hamile olduğunu görmek, rüyada gördüğünüz kişinin müjdeli bir haber alması ile yorumlanabilir. Rüyada hamile olduğunu görmek, kadın ve erkeğe göre farklı şekilde yorumlanabilir. Bir kadının rüyasında kendisini hamile görmesi mal ve mülke, bir erkeğin kendisini hamile görmesi ise, hüzün ve kedere işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek, hayır ve iyiliğe, ilim ve malda bolluk ve berekete işaret eder. Hamilelik, bebeğin yani bir müjdenin habercisidir. Genç bir kızın rüyasında kendisini hamile olduğunu görmesi, yakın bir zamanda evleneceğine işaret etmektedir. Dul kadının kendisini hamile görmesi de yeniden evleneceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada başka birisinin hamile olduğunu görmek, o kişinin müjdeli bir haber alacağı ve sizinle paylaşacağına işaret eder. Mal ve mülkün bolluğuna, hayırlı işlere vesile olunacağına işaret eder. Rüyada hamile görmek, hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada hamile görmek, bazı yorumcular tarafından dünya işleri ile ilgili fazlalığa delalet edebilir.

53.630 Kişi Okumuş ve 2 Yorum Yapılmış. 24 Aralık 2012 tarihinde H, Rüya Tabirleri Kategorisine Eklenmiş.

Yorum Yapın
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Yapılan Yorumlar
oıuıkıuj
08 Temmuz 2013 - 12:11

dediği çıktı hakketten

şenol
16 Temmuz 2013 - 00:52

rüyamda bir gemi gördüm ve yanımda biri vardı gemi çok büyüktü ve beni gezdiriyorlardı her bir büyük salonu vardı en her bir salonu geziyordum yanımda biri vardı zaten rüyamda hep oluyor o kişi sonra bir odaya giriyorum orda bir şeyler böyle morga adamı sokarlar ya öyle bişeyler sokup çıkarıyorlardı sonra ben merak ettim ne yapıyorlar burda diye yanımdakide bana burda cinler imal ediliyor dedi bana ben biraz tedirginleştim ama korkmuyordum büyük bir okyanusun ortasında büyük bir gemi bu ne demek açıklarmısınız lütfen çok teşekkürler