Tabirci

Yazar : Tabirci

Yazar Hakkında : 2001'yılında başlayan profesyonel rüya yorumculuğu sayesinde bir çok kişinin cevap veremediği soruları yanıtlayan Türkiye'nin en ünlü rüya tabircisi.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rüyada Bebek Emzirmek Görmek

Rüyada bebek emzirdiğini görmek farklı şekillerde yorumlanabilir. Bebeği emziren kadının kendi çocuğu olup olmamasına göre rüyanın anlamı değişebilir. Bir kadının kendi bebeğinden başka bir bebeği emzirdiğin görmesi, hayırlı bir evladının olacağına işaret eder. Bir kadının rüyada kendi bebeğini emzirdiğini görmesi, huzur ve sevince işaret eder.

Bir çocuğa süt emzirdiğini gören kimse eğer erkek ise, o kişinin hapse gireceğine delalet eder. Bazı yorumcular, bir kadının başkasına ait bir bebeği emzirdiğini görmesini, dünya nimetlerinin ve açılacak kapıların üzerine kapanmasına ve sıkıntılara işaret eder. Rüyada emzirdiği kişi ister çocuk, ister büyük olsun bu tür rüyalar bu şekilde tabi edilmektedir.

Rüyada bir kadının emzirdiğini görmesi, bebeğinin büyük makam ve mertebelere ulaşacağına işaret eder. Eğer bir kadın kendi memesinden süt emdiğini görürse, kızının mirasını yiyeceğine delalet eder. Rüyada süt emdiğini gören kimsenin mal sahibi olacağı ile yorumlanır. Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görmek ise, o kimsenin hasta olacağına yahut sıkıntıya düşeceğine işaret ediyor olabilir.

107.270 Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış. 16 Nisan 2013 tarihinde B, Rüya Tabirleri Kategorisine Eklenmiş.

Yorum Yapın
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Yapılan Yorumlar
irem
02 Temmuz 2013 - 10:36

ya ben bekarım nasıl oluyor ki ben anlamadım hiç ben hem cevap verin